Dünyada ticaret alanı olarak seçilmiş ve bu şekilde ün yapmış alanlar oldukça sınırlı. Hem üretimin yapıldığı, hem de doğrudan satışın gerçekleştirildiği bu yerlerden birisi ise Çin Halk Cumhuriyeti olarak gösterilebilir. Sık sık hem medyanın ekonomi haberlerinde gösterdiği, hem de şirketlerin ısrarla belirttiği üzere Çin, dünya ekonomisinin en büyük temsilcilerinden birisi konumunda ve bu konumunu uzun süre boyunca daha da ilerleterek devam ettirecek gibi görünmekte.

Çin’in bu konuma gelmesindeki en önemli noktalardan birisi ise teknoloji ürünlerinin üretimi ve çoğu malın oldukça ucuz, hatta zaman zaman komik kaçacak miktarlarla satılması. Bu da şirketler açısından bu ülkeyi daha da cazip kılan yerler arasında.

Çin Halk Cumhuriyeti’nin bu kadar gelişmesi sözkonusu olunca, ister istemez bu ülkeyle olan ilişkiler, dolayısıyla da Çince gündeme geliyor. 1 milyarı aşkın kişi tarafından aktif olarak kullanılan Çince, şirketlerin de en büyük ihtiyacı konumunda. Çince tanıtım filmi Seslendirme firmaların kendini daha iyi anlatabilmesi için ciddi bir husus.

Peki Çince tanıtım filmi seslendirmeyi kime, nerede, nasıl yaptıracağız? Çince tanıtım filmi seslendirilmesi yaptırırken nelere dikkat etmek, nelerden kaçınmak gerekmekte? Yazımızda bunlardan bahsetmek istiyoruz.

Çin’de artan ticaret hacminin de gelişmesiyle birlikte İngilizce ve başka dilleri öğrenen kişiler de artmış durumda. Bu sayede seslendirme yapma potansiyeli bulunan birçok kişi ortaya çıkmış oluyor. Ancak bu kişilerin yapacağı seslendirmeler, akademik bir eğitim almadıkları ve bu dilleri sadece kulak dolgunluğuyla bildikleri için, sonuçlarını birer hayal kırıklığı olarak gösterebilirler.

Bu noktada yapmamız gereken ise çok basit: bir tanıtım filmi seslendirme ajansına gitmek ve onlardan konu hakkında detaylı bilgi alıp, isteklerimizi belirttikte sonra anlaşmaya varmak. tanıtım filmi ajanslarının birçoğunda ana dili çince olan oldukça kalifiye şekilde yetişmiş, birçok farklı testten geçmiş ve yetkinlikleri bu sayede kanıtlanmış olan kişiler arasından seçilmektedir. Bu durum da tanıtım filminizin kalitesini artırmakta, seslendirme hataları yapılmasını, prestij kaybetmenizi engellemekte ve sizlere daha iyi bir ticari kapı açmaktadır.

Bir sonraki dilimiz olan Bulgarca Tanıtım Filmi için linke tıklayın.

Bize Ulaşın


Adres :
Kozyatağı Mah. Değirmen Sok. Şaşmaz Sitesi C/1 Blok 17/9 Kadıköy / İSTANBUL

Telefon: 0(216) 344 77 53

Telefon: 0(216) 344 88 53

Telefon: 0(216) 344 99 53

Email : info@seslendirmeajansi.com