Havadan Çekim ; Diziden sinemaya, reklamlardan sanal tura kadar ayrıcalıklı amaçlara hizmet ediyor. Havadan çekim ile görüntüler daha çarpıcı ve kaliteli olurken, nihai tüketicilerin de beğenisi hızlıca kazanıyor.

Havadan video çekimi ile bütün şehri gözler önüne serebilir, bir binanın büyüklüğünü rahatlıkla izleyiciye gösterebilir hatta havadan detay çekimlere dahi imza atabilirsiniz. Bu çekim tekniği ile hem piyasanın gelişme göstermesi sağlanıyor hem de daha kaliteli görüntülere imza atılıyor.

Havadan çekim hakkında projelerimize aralıksız devam etmekteyiz. Az zamanda çok projede yer almanın verdiği mutluluğu yaşıyoruz. Bu süreçte gerçekleştirdiğimiz yapı projesi çekimleri, Bursa, İstanbul ve Ankara'daki proje öncesi keşif çekimleri, belirli periyotlarla çekimlerine devam ettiğimiz yapı projeleri, Belediyeler, ajanslar ve bizi tercih eden bütün müşterilerimize teşekkür ederiz. Yenilenen ekipmanlarımızla havadan çekim çalışmalarında daha ayrıcalıklı, daha yaratıcı projelere imza atmayı hedefliyoruz.

Bir sonraki çekim türümüz olan Stüdyo için linke tıklayın.

Bize Ulaşın


Adres :
Kozyatağı Mah. Değirmen Sok. Şaşmaz Sitesi C/1 Blok 17/9 Kadıköy / İSTANBUL

Telefon: 0(216) 344 77 53

Telefon: 0(216) 344 88 53

Telefon: 0(216) 344 99 53

Email : info@seslendirmeajansi.com