Alix S.

Celia L.

Jerry R.

Joyce D.

Michael R.

Ted S.


Yabancı dil olarak ingilizce türkiyede hemen her okulun ve bireyin ilk dil olarak görülüyor. Bunun haklılık payının oldukça büyük olduğunu belirtmemiz gerekiyor, çünkü İngilizce dünya dili olarak oldukça hakim bir konumda ve birçok alanda etkili bir şekilde kullanılmakta. hukuk,Tıp,ticaret, akademi, diplomasi gibi pek çok konuda farklı dillerde yapılan konuşmalar, açıklamalar, yayınlar illa ki İngilizce seslendirmensinide taşıyor.

İngilizce Seslendirme Sanatçısı ve İngilizce tanıtım filmi ajansı ihtiyacı da bu noktada büyük önem taşımaya başlıyor. Ülkemizde birçok kişi İngilizceyi çeşitli seviyelerde biliyor, konuşuyor ve yazabiliyor. Ancak gerek ülkemizdeki yabancı dil eğitim kalitesini, düşünecek olursak, seslendirme hizmetlerinin İngilizce bilen herhangi birisinin yapması bile ciddi sorunlar oluşturabilmekte.

Peki bir İngilizce tanıtım filmi seslendirmesi ihtiyacımız olduğunda, İngilizce tanıtım filmi seslendirme sanatçılarının hangi kalifiye özelliklere sahip olmasını beklemeliyiz? Yazımızın kalan bölümünde bunlardan bahsetmek istiyoruz.

İngilizce, birçok ülkede farklı aksanlar ve kelime kalıpları ile kullanılsa da, seslendirme çalışmalarında Amerikan, ya da İngiliz İngilizcesi kullanılmaktadır. Dolayısıyla ingilizce tanıtım filmi seslendirme sanatçılarının bu iki aksandan en azından birisine oldukça hakim bir seviyede olmaları, telaffuzlarının da bu aksanda konuşan kişilerle sorunsuz bir şekilde anlaşacak kadar iyi olması gerekmektedir.

Seslendirme çalışmalarında, elbette ki durum sizin ihtiyaçlarınıza uygun bir şekilde kurgulanmalı ve seslendirme, tanıtım filmi yaptırmak istediğiniz alan hangisiyse, onun teknik terimlerinde uzmanlaşmış olmalıdır.

Tüm bu sorunların üstesinden gelebilmek için ise, hemen her alanda ingilizce seslendirme yapabilen, İngilizce seslendirmelerinize hakim olabilecek ingilizce seslendirme sanatçılarını bünyesinde barındıran ingilizce tanıtım filmi ajanslarının tercih etmelisiniz. Bir tanıtım filmi ajansı, sizlerin ihtiyaçlarına uygun şekilde hareket eder, plan programlama yapar ve çıkarttığı fiyat tablosu sonrasında anlaşmaya vardığınız andan itibaren seslendirme çalışmaları başlar. En sonunda ise sizi de tatmin eden, sorunsuz ve iyi bir ingilizce seslendirme hizmeti almış olursunuz.

Bir sonraki dilimiz olan Rusça Tanıtım Filmi için linke tıklayın.

Bize Ulaşın


Adres :
Kozyatağı Mah. Değirmen Sok. Şaşmaz Sitesi C/1 Blok 17/9 Kadıköy / İSTANBUL

Telefon: 0(216) 344 77 53

Telefon: 0(216) 344 88 53

Telefon: 0(216) 344 99 53

Email : info@seslendirmeajansi.com