İnşaat Tanıtım Filmi

İnşaat tanıtım filmi : İnşaat sektöründe olan firmaların bugüne kadar bitirmiş olduğu projelerini anlatan etkili tanıtım yöntemlerinden biridir.
inşaat tanıtım filmi

Restaurant Tanıtım Filmi

Restaurant Tanıtım Filmi :Bir çok restaurantın genel ve ürünlerini, çeşitli yemeklerın tanıtım filmi çekimini sizlere sunuyor.
restaurant tanıtım filmi

Üniversite Tanıtım Filmi

Üniversite tanıtım filmi : hizmetinden faydalanan isimler, bu hizmet sayesinde eğitim verdiği tüm bölümleri ve okulun genel profilini öğrencilerine anlatmaktadır.
üniversite tanıtım filmi

Belediye Tanıtım Filmi

Belediye tanıtım filmi : Belediye'nin hizmetleri, yollar, kaldırımlar, kültür merkezleri, spor salonları, park ve bahçeler gibi tüm hizmetlerin çekimleri planlanarak video çekimi yapılır.
belediye tanıtım filmi

Hastane Tanıtım Filmi

Hastane tanıtım filmi : hizmet verdiğiniz mekanın tüm özelliklerini ön plana çıkaran bir tanıtım şeklidir.
hastane tanıtım filmi

Otel Tanıtım Filmi

Otel tanıtım filmi sayesinde sektördeki rakiplerinizi geri bırakabilir ve son tüketiciyi konuşmadan misafiriniz olması için ikna edebilirsiniz.
otel tanıtım filmi

Teknoloji Tanıtım Filmi

Teknoloji Tanıtım Filmi : Hizmet verdiğiniz teknoloji sektörün tüm özelliklerini ön plana çıkaran bir tanıtım şeklidir.
teknoloji tanıtım filmi

Alışveriş Merkezi Tanıtım Filmi

Alışveriş Merkezi Tanıtım Filmi : hizmet verdiğiniz mekanın tüm özelliklerini ön plana çıkaran bir tanıtım şeklidir.
alışveriş merkezi tanıtım filmi

Fabrika Tanıtım Filmi

Fabrika tanıtım filmi, fabrikanızın üretim yerini, ürünlerini ve yönetim şeklini en etkili ve güzel bir şekilde anlatılmasıdır.
fabrika tanıtım filmi

Ticaret Odası Tanıtım Filmi

Ticaret Odası Tanıtım Filmi
ticaret odası tanıtım filmi

Organizasyon Tanıtım Filmi

Organizasyon Tanıtım Filmi firmaların düzenlediği organizasyonları ve sektörleri en etkili bir şekilde anlatmaktadır.
organizasyon tanıtım filmi

Fuar Tanıtım Filmi

Fuar tanıtım filmi, firmaların düzenlediği organizasyonları ve sektörleri en etkili bir şekilde anlatmaktadır.
fuar tanıtım filmi

Ürün Tanıtım Filmi

Ürün Tanıtım Filmi : ürünlerinizin tanıtım filmini, HD kalitede, Görsel efektler ve animasyonlarla hazırlamaktadır. T
ürün tanıtım filmi

Kurumsal tanıtım filmi : Bir ürünü, bir hizmeti en iyi şekilde tanıtmanın yolu reklamdan geçmektedir. Reklamın günümüzdeki yerine bakacak olursak, insanların hayatlarında çok büyük bir yer kapladığını görebiliriz.

Özellikle televizyon reklamları, günümüzde milyonlarca kullanıcıya ulaşabilmekte ve bu sayede marka tanınırlığının artması sağlanmaktadır. Televizyon ekranlarında karşımıza çıkan reklamların maliyetleri dudak uçuklatacak kadar fazladır.

Bir saniyelik bir reklamın fiyatı bile çok yüksek rakamlara ulaşır. Firmaların bu denli pahalı bir yatırım yapması ne kadar doğru olur? Bu sorunun cevabı geri dönüşlerde gizlidir.

Artık hemen her evde bir adet televizyon bulunmaktadır. Hatta çoğu evde birden fazla televizyon vardır. Televizyon izleyen, hatta televizyona bağımlı olan bir toplum olan Türkiye, reklam konusunda da dünyada pek çok ülkeyle yarışmaktadır.

İzleyici sayısının her geçen gün artması, reklamları çok daha değerli kılmaktadır. Program aralarında yayınlanan reklamlar, milyonlarca kullanıcıya aynı anda ulaşır.

Marka tanıtımı, küçük bir slogan veya dikkat çekici bir ürün, işte bu reklam kuşağında yayınlanır. Bu sayede ürün veya hizmetin akılda kalması ve firmanın daha iyi noktalara ulaşması sağlanmış olur.

Kurumsal tanıtım filmi, kurumsal firmaların en büyük kozlarından biridir. Televizyonda yayınlanacak olan kısa bir tanıtım filmi, firmanın büyümesine doğrudan ve büyük bir katkı sağlayacaktır.

Kurumsal tanıtım filmi oluştururken dikkat edilmesi gereken bazı belli kurallar vardır. İzleyici için oluşturulan bu filmlerde, izleyicinin istekleri ve ilgisi dikkate alınmalıdır. İzleyicilerin dikkatini çekmek, bu konuda en büyük altın kurallardan bir tanesi olacaktır.

Kurumsal tanıtım filmi oluştururken dikkat çekmenin ve izleyiciyi sıkmamanın yolu, kısa sürede anlatılmak istenen en çok şeyi anlatmak olacaktır. Bunu yaparken, bazı noktalarda gizemi korumak da gerekir. Merak uyandırmak, reklam sektörünün en büyük kozlarından biri olarak görülebilir.

Merak, insanların daha fazla araştırmasını sağlar. Araştıran insan daha fazla bilgi sahibi olur ve bilinç seviyesi artar. Kurumsal tanıtım filmi, firmanın vermek istediği mesajın açık bir şekilde iletilmesini sağlamalıdır.

Bunu yaparken her detayı vermek yanlış olur. İzleyicinin sıkılmasını engellemek, heyecanlanmasını sağlamak ve merak uyandırmak, ana hedefler arasında olmalıdır.

Kurumsal tanıtım filmi oluşturulurken dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta, görüntü ve ses konusu olacaktır. Özellikle televizyonda yayınlanacak olan reklamlar için görsellik çok büyük bir önem taşımaktadır.

Özel efektler, çeşitli kamera açıları ve renkli bir senaryo, tanıtım filmini vazgeçilmez kılacak öğelerdir. Görüntü gibi sesin de çok büyük bir önemi vardır.

Verilmek istenen mesaj, anlatılan proje veya bunun benzeri durumlarda, anlatan kişinin ses tonu ve vurguları çok büyük fark yaratacaktır. İzleyicinin ilgisini artırmak ve sıkılmasını engellemek, ancak bu yolla mümkün olacaktır.

Kurumsal tanıtım filmi, yukarıda belirtilen noktalara dikkat edilmesi durumunda çok büyük bir başarı yakalayacaktır. Tanıtım filminin televizyonda yayınlanması, büyük kitlelere bir anda ulaşmanızı sağlayacaktır.

Bununla birlikte, tanıtımı filminin yayınlanacağı zaman dilimini de iyi seçmek gerekir. Özellikle hitap edilecek olan kitlenin televizyon başında bulunduğu saatlerde reklamın yayınlanması, hedeflenen başarının yakalanmasını çok daha kolay hale getirecektir.

Doğru bir senaryo, iyi seçilmiş bir mesaj, hedef kitlenin kafa yapısına uygun görüntü ve ses modeli, sıkmayacak kadar kısa ve verilmek istenen mesajın verilebileceği kadar uzun bir tanıtım filmi, firmanın başarısını katlamak için yeterli olacaktır.

Reklam sektörünün çok büyük kitlelere ulaşabilmesinde televizyon reklamlarının payı çok büyüktür. Kurumsal tanıtım filmi, günümüz teknolojisinin ürünlerinden olan sosyal medya platformlarında da yayınlanmaktadır. İzleyici sayısının artması, bu yolla mümkün olacaktır.