Anna K.

Eugenia

Shmelev


Rusça Dili, oldukça geniş toprakları bulunan Rusya’nın haricinde, pek çok Türki cumhuriyette ve Ukrayna, Gürcistan gibi bu ülkelere komşu olan bölgelerde oldukça yaygın bir kullanımı bulunan diller arasındadır. Günümüz itibariyle 280 milyonu aşkın kişi tarafından konuşulan Rusça dili, dünyanın en çok konuşulan 5. dili konumunda bulunuyor. Ayrıca Rusya’nın hem politik, hem kültürel, hem de ticari hamleleri sayesinde de etki alanı ve konuşmayı muhtemel nüfus günden güne yaygınlaşacak gibi görünmekte.

Bu noktada Rusçaya verilen önemin daha da artması gerekliliği ortaya çıkmakta. Ancak profesyonel bir şekilde rusça tanıtım filmi seslendirme hizmeti almamız gerektiğinde kime danışacak, nasıl çözüm bulacağız? İşte bu noktada anadili ve aksanı rusça olan seslendirmenler imdadımıza yetişmekte.

Rusça tanıtım filmi seslendirmesi yapmak konusunda hem dile, hem de Rus kültürüne olan hakimiyetleri sayesinde sorunsuz bir hizmet vermeyi garanti altına almış olan rus asıllı seslendirmenlerimiz, çoğunlukla Rusçaya, Rus kültürüne aşina veya bölgeye ilgisi bulunan kişiler arasından çıkmaktadır. Dolayısıyla dilde bulunan pek çok anlamı sorunsuz bir şekilde Seslendirilmektedir.

Rusça tanıtım filmi ajansları, istediğiniz gün ve saatte sizlere sunabileceği rusça seslendirme hizmetinin yanı sıra, istenen tanıtım filimlerinin seslendirmesini garantili bir şekilde yapmaktadır.

Rusçanın geniş bir coğrafyayı kapsamasının yanı sıra, bir edebiyat dili olduğu da aşikar. Bu yüzden bu dilden çıkan pek çok edebi eserin Seslendirilmeside Rus asıllı Seslendirmenle emanet etmekteyiz.

Bir sonraki dilimiz olan İspanyolca Tanıtım Filmi için linke tıklayın.

Bize Ulaşın


Adres :
Kozyatağı Mah. Değirmen Sok. Şaşmaz Sitesi C/1 Blok 17/9 Kadıköy / İSTANBUL

Telefon: 0(216) 344 77 53

Telefon: 0(216) 344 88 53

Telefon: 0(216) 344 99 53

Email : info@seslendirmeajansi.com