Sanal tur hem tüketici için hem de marka için değişik yararlar ön plana çıkmaktadır. 360 derece sanal tur çekimleri ile açık ve kapalı mekanları en etkili bir biçimde tüketicinin karşısına çıkarabilirsiniz. Ziyaretçiler bu sayede her sektörü rahatlıkla inceleyebilir ve kesintisiz gezme heyecanı yaşayabilir. Normal fotoğraftan değişik şekilde daha derindir ve bir bütünlük yaratır.

360 derece sanal tur için aydınlatmanın da önemi büyüktür. Zira aydınlatma ne kadar kuvvetli ise görüntüler o kadar diri olacaktır. Noksan aydınlatmalar tetkik edilmeli ve lüzumlu çalışmalar yapılmalıdır.

360 derece sanal tur çekimleri hangi yönden bakılırsa bakılsın bir uzmanlık gerektirir. Ekipman seçimi için ayrı bir itina gösterilmelidir. Bütün mekanı 360 derece tüketiciye gösterebilmek için, çekime başlamadan önce mekanın konseptine bakılmalı, doğru duruş açıları belirlenmeli ve maksimum görüntüyü alacak biçimde toplanmalıdır.

Çekilen bütün fotoğrafları birleştirmek bu işlemin ana bölümünü oluşturmaktadır. Flash Panorama Player, Panotour, Tourweaver, Pano2vr benzeri yazılımlar yardımıyla bütün görseller sanal tura dönüşecektir. Son işlemler içinse photoshop programı devreye girecek ve ufak düzeltmeler yapılacaktır. Bu şekilde ziyaretçinin gezebileceği güzel bir panorama oluşacaktır.

Bize Ulaşın


Adres :
Kozyatağı Mah. Değirmen Sok. Şaşmaz Sitesi C/1 Blok 17/9 Kadıköy / İSTANBUL

Telefon: 0(216) 344 77 53

Telefon: 0(216) 344 88 53

Telefon: 0(216) 344 99 53

Email : info@seslendirmeajansi.com