Arapça Tanıtım Filmi

Arapça Tanıtım Filmi sayfamızı ziyaret ederek işleriniz için anadili Arapça olan profesyonel Arapça tanıtım filmi sanatçılarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.
arapça tanıtım filmi

Almanca Tanıtım Filmi

Anadili Almanca olan Profesyonel almanca tanıtım filmi sanatçıları ile, tanıtım filminiz müşterilerinizi onların anlayacağı şekilde anlatın.
almanca tanıtım filmi

İngilizce Tanıtım Filmi

İstediğiniz bay & bayan İngilizce sanatçısını seçin ve bize ulaşın… Daha fazla ses örneği ve bilgi için detay sayfasına gidebilirsiniz.
ingilizce tanıtım filmi

Rusça Tanıtım Filmi

Profesyonel Rusça tanıtım filmi kastımıza bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
rusça tanıtım filmi

İspanyolca Tanıtım Filmi

İspanyolca tanıtım filmi Hizmeti. Bugüne kadar tamamlanmış binlerce proje... Hızlı,ekonomik ve profesyonel yabancı dillerde tanıtım filmi çözümleri
ispanyolca tanıtım filmi

Azerice Tanıtım Filmi

Profesyonel Azerice tanıtım filmi Türkiye'nin en büyük dostlarından biri olan Azerbaycan, konuştuğu dil olan Azerice tanıtım filminizi seslendirelim.
azerice tanıtım filmi

Kürtçe Tanıtım Filmi

Kürtçe Soranice tanıtım filmi castımıza bu sayfadan ulaşabilirsiniz..
kürtçe tanıtım filmi

Çince Tanıtım Filmi

Profesyonel olarak Çince bay & bayan tanıtım filmi yapan ses sanatçılarına ulaşmak için tıklayınız.
çince tanıtım filmi

Bulgarca Tanıtım Filmi

Bulgarca tanıtım filmi işleriniz için anadili Bulgarca olan profesyonel bay & bayan Bulgarca tanıtım filmi sanatçılarımız hakkında bilgi alabilirsiniz
bulgarca tanıtım filmi

Farsça Tanıtım Filmi

Tüm tanıtım filmleriniz için Farsça tanıtım filmi Hizmetini, Profesyonel ve anadili Farsça olan Farsça bay & bayan tanıtım filmi Sanatçılarımız tarafından yapılmaktadır.
farsça tanıtım filmi

İtalyanca Tanıtım Filmi

İtalyanca tantım filmi. İtalyan bay, bayan tanıtım filmi seslendirmenler. İtalyanca dilinde ses kastımızı ziyaret etmek için tıklayınız.
italyanca tanıtım filmi

Fransızca Tanıtım Filmi

Fransızca Tanıtım Filmi sayfamızı ziyaret ederek işleriniz için anadili fransızca olan profesyonel fransızca seslendirme sanatçılarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.
fransızca tanıtım filmi

Japonca Tanıtım Filmi

Profesyonel Japonca tanıtım filmi hizmetlerinden , Japonca reklam filmi, Japonca tanıtım filmi çalışmalarımızı bu bölümde bulabileceksiniz.
japonca tanıtım filmi

Yunanca Tanıtım Filmi

Yunanca tanıtım filmi castımıza bu sayfadan ulaşabilirsiniz
yunanca tanıtım filmi

Tanıtım filmi seslendirme ajansı, profesyonel çalışan seslendirmen ekibi ve güvenilir sözü ile müşteri memnuniyetine büyük önem vermektedir. Tüm tanıtım filmlerinde ihtiyacınızı hem en kısa sürede tamamlama hem de eksiksiz ve hatasız bir şekilde sizlere teslim etmeyi ajans profili için ilk değer olarak görmektedir. Seslendirmenin hem anlattıklarını eksiksiz ve manalı bir şekilde anlamak hem de zaman kayması olmadan dinleyicilerin kulaklıklarında aynı konuşmanın kendi dillerinde seslendirilmiş olması büyük önem taşımaktadır.

Bu nedenle pek çok kurumsal firma büyük ve adını kanıtlamış olan ajanslar ile çalışmak istiyor. Tanıtım filmi seslendirme noktasında yine en önemli konulardan bir tanesi de zamanında teslim ve profesyonel kişiler tarafından seslendirilmiş olan kısa filmlerdir. Anlamlı ve eksiksiz bir işlem için elbette işinde uzman kişiler tercih edilmelidir.

Sanatın her dalında kendine özgü zorluklar vardır. Sanat, kültür birikiminin aynasıdır ve yine her dalı ayrı bir anlam katar kültüre. Sanatı icra eden sanatçı da doğuştan yeteneğe sahip olmalıdır. Her insanda gelişmiş olan farklı zeka türleri vardır. Sanata yönelik eğilimi olan insanlar da, bu güzel şanslarını değerlendirmeli, yeteneğin üzerine kendileri de çaba göstererek eğitim almalı ve kendilerini bu mesleğe adamalıdırlar. Başka türlü sanatçı sanatı mükemmelliğiyle icra edemez.

Yalnızca yetenek yetersiz kalır. Günümüzde farklı sanat dallarında ülkemizden önemli isimler ön plana çıkmaktadır. Gün be gün takip ettiğimiz önemli sanatçılarımız, kendi dallarında kimi zaman dünyaya da isimlerini duyurmayı başarmakta ve ülkemizi temsil etmektedirler. Ülkemizde de sanatçıya ve sanata daha fazla önem verilmesi ve sanatçıların icra ettikleri sanatta biraz daha desteklenmeleri, daha büyük başarılara imza atmalarına yardımcı olacaktır. Son yıllarda ne yazık ki sanatçılara verilen değer azalmış ve sanatçılar hak ettikleri meblağların çok daha altında, zor şartlarda sanatlarını icra etmeye başlamışlardır.

Son yıllarda ne yazık ki değer kaybeden sanat dallarından birisi de seslendirme sanatıdır. Genel anlamda pek çok farklı sanat dalının makus talihini yaşayan seslendirme sanatçıları da, bu değer kaybından nasibini almıştır. Eski zamanlara oranla günümüzde seslendirme sanatçılarında azalma görülmektedir. Ancak hala bu işi profesyonel şekilde icra eden dublaj- seslendirme sanatçıları da varlıklarını sürdürmektedir. Seslendirme sanatı kendi dalında farklı kollara ayrılmaktadır.

Animasyon seslendirme, anons seslendirme, haber seslendirme, jingle seslendirme gibi seslendirme çeşitleri arasından tanıtım filmi seslendirme ön plana çıkan dublaj türlerinden birisidir. Tanıtım filmi seslendirmenin ön plana çıkmasının sebebi, daha çok şirketlere yönelik çalışıyor olmasıdır. Kurumsal firmalar, kendi bünyelerini tanıtabilmek ve genişletebilmek için tanıtım filmlerine ihtiyaç duyarlar.

Gerek sektörel anlamda tanıtım gerekse tüketiciye yönelik tanıtım filmleri, firmaların kar oranlarında önemli artışların olmasını sağlamaktadır. Adını duyurmuş firmalar ise yeni çıkardıkları ürünleri, hizmetleri reklam yardımıyla tanıtabilmek adına tanıtım filmlerine başvurabilmektedirler. Tanıtım filminin asıl amacı, kurumsal bir dille tanıtımı yapabilmek ve firmaya olan güvenin arttırılmasını sağlamaktır. Bu nedenle bu tür tanıtım filmlerinde kurumsal bir dil kullanılması gerekmektedir.

Kurumsal dil ise daha resmi bir dil kullanılması ve seslendirme yapacak kişinin resmi dile uygun İstanbul ağzını kullanması anlamına gelmektedir. Resmi dili dinleyiciye yansıtabilmek için ve karşı tarafta ikna olasılığını arttırabilmek için de tanıtım filmi seslendirmesi yapacak olan kişinin sesindeki tınının kulağı tırmalamayacak bir ton olması gerekir. Bu tür seslendirmeleri bu sebeple daha tok sesli ve ses tonunda ikna yeteneği olan sanatçılar üstlenmektedir.

Kurumsal bir dil olması sebebiyle şive kullanan ya da farklı ağızlarla konuşan sanatçılar, tanıtım filmi seslendirme yapmamalıdırlar. Bu işte önem verilmesi gereken bir başka önemli nokta ise seslendirmede tonlama farklılıklarının yapılabilmesidir. Diksiyon eğitimi alan insanlar, konuşmalarında vurgu ve tonlamaya önem göstermekte ve bu sayede karşı tarafa kendilerini dinletebilmektedirler. Seslendirme işinde bu nedenle eğitim çok önemlidir. Söz konusu normal bir konuşma dili değildir ve ikna kabiliyeti gerektiren tanıtım filmlerinde bu tür ayrıntılar daha fazla önem kazanmaktadır.

Tanıtım filmi seslendirme işi için, seslendirme sanatçıları tercih edilmelidir. Sıradan ve bu işi meslek edinmemiş insanlar, böyle zorlu bir işin altından kalkamamakta, firmaları iyi bir şekilde temsil edememektedirler. Bu mesleğin ustalarını bulmak için de seslendirme işini üstlenen ajanslara başvurmak en doğru seçenek olacaktır.