Gerçekleştirmek dilediğiniz plan ne olursa olsun belirgin çekim türleri bulunmaktadır. Her bir çekim türünün kullanıcısına sağladığı farklı avantajlar farklıdır. Stüdyo çekimleri yani iç mekân çekimleri bu yöntemlerden biridir ve belki de en kullanım kolaylığına sahip olanıdır. Tek bir stüdyo içinde arzuladığınız projeyi gerçekleştirebilirsiniz.

Stüdyo ortamında yaşanan gelişmeler, her geçen gün teknik ekibe yararlı çözümler sunmaya devam etmektedir. Son çağın en popüleri ise “yeşil perde” teknolojisidir. Bu sistem yardımıyla stüdyoda görüntüsü çekilen bir ürün veya oyuncunun arka planı komple diğer bir görüntü ile değiştirilir. Bu sayede yeşil perde kar manzarasına, büyük bir gökdelene, dev bir dağa dönüşebilmektedir. Yeşil perde teknolojisi bugün reklamlardan filmlere kadar bütün aşamalarda kendini gösteriyor.

Yeşil perde sayesinde stüdyoda bugün reklam filminden video kliplere, filmlerden dizilere, tanıtım filmlerinden ürün tanıtımına kadar dilediğiniz her şeyi çekebilirsiniz. Dış mekan çekimine göre daha düşük bütçeli ve daha kısa sürede çekim tamamlanır. Televizyonlarda izlediğimiz reklamların neredeyse hepsi stüdyo ortamında çekilmiştir.

Bir sonraki çekim türümüz olan Dış Çekim için linke tıklayın.

Bize Ulaşın


Adres :
Kozyatağı Mah. Değirmen Sok. Şaşmaz Sitesi C/1 Blok 17/9 Kadıköy / İSTANBUL

Telefon: 0(216) 344 77 53

Telefon: 0(216) 344 88 53

Telefon: 0(216) 344 99 53

Email : info@seslendirmeajansi.com